Pepperl+Fuchs, Inc. SLCS30-1300-T
Part No.:
SLCS30-1300-T
Datasheet:
SLCS30-1300-T.pdf
Shipping
SLCS30-1300-T Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
1300mm
Operating Temperature:
-35°C ~ 60°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLCS30-1300-T FAQ
1. How to order SLCS30-1300-T on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLCS30-1300-T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLCS30-1300-T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLCS30-1300-T.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)