TE Connectivity AMP Connectors SLC4-H30-091
Part No.:
SLC4-H30-091
Datasheet:
SLC4-H30-091.pdf
Shipping
SLC4-H30-091 Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
910mm
Number of Beams:
46
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLC4-H30-091 FAQ
1. How to order SLC4-H30-091 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLC4-H30-091 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLC4-H30-091?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLC4-H30-091.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)