7STARLAKE SK515-138HR-A45
Part No.:
SK515-138HR-A45
Manufacturer:
7STARLAKE
Category:
Single Board Computers (SBCs)
Package:
Datasheet:
SK515-138HR-A45.pdf
Description:
COMe T6, i7-13800HRE, A4500
Shipping
SK515-138HR-A45 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
7STARLAKE
Series:
COMe Type 6
Packaging:
Tape & Box (TB)
Product Status:
Active
Core Processor:
Intel® Core™ i7-13800HRE
Speed:
2.5GHz ~ 5.0GHz
Number of Cores:
14
Power (Watts):
45W
Cooling Type:
Fan + Heat Sink
Size / Dimension:
7.480" x 7.087" (190.00mm x 180.00mm)