IDEC SG4-30-015-OO-E
Part No.:
SG4-30-015-OO-E
Datasheet:
SG4-30-015-OO-E.pdf
Description:
957901120 LIGHT CURTAIN 150MM
Shipping
SG4-30-015-OO-E Specifications
Protection:
Hand
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
150mm
Operating Range:
0.2m ~ 19.0m
Operating Temperature:
0°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SG4-30-015-OO-E FAQ
1. How to order SG4-30-015-OO-E on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SG4-30-015-OO-E price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG4-30-015-OO-E?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)