IDEC SG2-30-045-OO-E-C
Part No.:
SG2-30-045-OO-E-C
Datasheet:
SG2-30-045-OO-E-C.pdf
Description:
957801360 LIGHT CURTAIN 450MM
Shipping
SG2-30-045-OO-E-C Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
450mm
Number of Beams:
24
Operating Temperature:
0°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SG2-30-045-OO-E-C FAQ
1. How to order SG2-30-045-OO-E-C on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SG2-30-045-OO-E-C price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG2-30-045-OO-E-C?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)