Murata Electronics SFECF10M7GA00S0-R0
Part No.:
SFECF10M7GA00S0-R0
Datasheet:
SFECF10M7GA00S0-R0.pdf
Shipping
SFECF10M7GA00S0-R0 Specifications
Frequency:
10.7MHz Center
Impedance:
330Ohm
Bandwidth:
230 kHz
Insertion Loss:
5.5dB
Size / Dimension:
0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Height (Max):
0.055" (1.40mm)