IDEC SF2-90-075-PP-Y
Part No.:
SF2-90-075-PP-Y
Datasheet:
SF2-90-075-PP-Y.pdf
Description:
957081500 LIGHT CURTAINS
Shipping
SF2-90-075-PP-Y Specifications
Detection Capability:
90mm
Protective Height:
750mm
Number of Beams:
11
Operating Temperature:
0°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SF2-90-075-PP-Y FAQ
1. How to order SF2-90-075-PP-Y on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SF2-90-075-PP-Y price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SF2-90-075-PP-Y?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)