Knowles Syfer SBSPP1000103MXT
Part No.:
SBSPP1000103MXT
Datasheet:
SBSPP1000103MXT.pdf
Description:
FILTER LC(PI) 0.01UF SMD
Shipping
SBSPP1000103MXT Specifications
Attenuation Value:
37dB @ 100MHz
Resistance - Channel (Ohms):
Current:
1 A
Values:
C = 10000pF
Voltage - Rated:
100V
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height:
0.071" (1.80mm)