Knowles Syfer SBSMC5000103MXR
Part No.:
SBSMC5000103MXR
Datasheet:
SBSMC5000103MXR.pdf
Shipping
SBSMC5000103MXR Specifications
Capacitance:
10000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
500V
Current:
20 A
DC Resistance (DCR) (Max):
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Insertion Loss:
50dB @ 100MHz
Size / Dimension:
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height (Max):
0.133" (3.38mm)