Knowles Syfer SBSMC2000104MXT
Part No.:
SBSMC2000104MXT
Datasheet:
SBSMC2000104MXT.pdf
Shipping
SBSMC2000104MXT Specifications
Capacitance:
0.1 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
200V
Current:
20 A
DC Resistance (DCR) (Max):
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Insertion Loss:
43dB @ 100MHz
Size / Dimension:
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height (Max):
0.133" (3.38mm)