Knowles Syfer SBSGC5000682MXR
Part No.:
SBSGC5000682MXR
Datasheet:
SBSGC5000682MXR.pdf
Shipping
SBSGC5000682MXR Specifications
Capacitance:
6800 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
500V
Current:
10 A
DC Resistance (DCR) (Max):
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Insertion Loss:
38dB @ 100MHz
Size / Dimension:
0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Height (Max):
0.104" (2.65mm)