Knowles Syfer SBSGC5000223MXT
Part No.:
SBSGC5000223MXT
Datasheet:
SBSGC5000223MXT.pdf
Shipping
SBSGC5000223MXT Specifications
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
500V
Current:
10 A
DC Resistance (DCR) (Max):
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Insertion Loss:
39dB @ 100MHz
Size / Dimension:
0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Height (Max):
0.104" (2.65mm)