ABLIC Inc. S-816A47AMC-BAWT2G
Part No.:
S-816A47AMC-BAWT2G
Datasheet:
S-816A47AMC-BAWT2G.pdf
Description:
IC REG LINEAR 4.7V 1A SOT23-5
Shipping
S-816A47AMC-BAWT2G Specifications
Product Status:
Not For New Designs
Voltage - Input:
16V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)