ABLIC Inc. S-816A39AMC-BAOT2U
Part No.:
S-816A39AMC-BAOT2U
Datasheet:
S-816A39AMC-BAOT2U.pdf
Description:
IC REG LINEAR 3.9V 1A SOT23-5
Shipping
S-816A39AMC-BAOT2U Specifications
Product Status:
Active
Voltage - Input:
16V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)