Shiu Li Technology Co., Ltd. S282-320-320-5.0
Part No.:
S282-320-320-5.0
Datasheet:
S282-320-320-5.0.pdf
Shipping
S282-320-320-5.0 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.197" (5.00mm)
Thermal Conductivity:
1.7W/m-K