Shiu Li Technology Co., Ltd. S282-320-320-3.5
Part No.:
S282-320-320-3.5
Datasheet:
S282-320-320-3.5.pdf
Shipping
S282-320-320-3.5 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.138" (3.50mm)
Thermal Conductivity:
1.7W/m-K