Panduit Corp S200X225VADY
Part No.:
S200X225VADY
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
S200X225VADY.pdf
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 2X2.25" WHT
Shipping
S200X225VADY Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Label Type:
Self Laminating
Label Size:
2.00" x 2.25" (50.8mm x 57.2mm)