Panduit Corp S100X387T1D
Part No.:
S100X387T1D
Datasheet:
S100X387T1D.pdf
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1X3.87" WHT
Shipping
S100X387T1D Specifications
Product Status:
Obsolete
Label Size:
1.00" x 3.87" (25.4mm x 98.3mm)