Panduit Corp S100X160FAL
Part No.:
S100X160FAL
Datasheet:
S100X160FAL.pdf
Description:
LABEL SELF LAMINATING 1X1.6" WHT
Shipping
S100X160FAL Specifications
Product Status:
Obsolete
Label Size:
1.00" x 1.60" (25.40mm x 40.64mm)