Panduit Corp S100X150VETY
Part No.:
S100X150VETY
Datasheet:
S100X150VETY.pdf
Description:
LABEL SELF LAMINATING GRAY
Shipping
S100X150VETY Specifications
Series:
PAN-CODE™
Product Status:
Obsolete
Label Size:
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)