Panduit Corp S100X150TAT-A
Part No.:
S100X150TAT-A
Datasheet:
S100X150TAT-A.pdf
Description:
THERMTRANS, SELF-LAM LABEL, TEDL
Shipping
S100X150TAT-A Specifications
Product Status:
Active
Label Size:
1.00" W x 1.50" L (25.4mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.16" ~ 1.50" (4.1mm ~ 38.1mm)