Panduit Corp S100X150T1D
Part No.:
S100X150T1D
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
S100X150T1D.pdf
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Shipping
S100X150T1D Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Self Laminating
Label Size:
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)