Panduit Corp S100X150FAI
Part No.:
S100X150FAI
Datasheet:
S100X150FAI.pdf
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Shipping
S100X150FAI Specifications
Product Status:
Obsolete
Label Size:
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)