Panduit Corp S100X075TAT-A
Part No.:
S100X075TAT-A
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
S100X075TAT-A.pdf
Description:
THERMTRANS, SELF-LAM LABEL, TEDL
Shipping
S100X075TAT-A Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Label Type:
Self Laminating
Label Size:
1.00" W x 0.75" L (25.4mm x 19.1mm); Cable O.D. 0.08" ~ 0.75" (2.0mm ~ 19.1mm)