Panduit Corp S075X150T1D
Part No.:
S075X150T1D
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
S075X150T1D.pdf
Description:
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Shipping
S075X150T1D Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Self Laminating
Label Size:
0.75" x 1.50" (19.05mm x 38.10mm)