Harwin Inc. S03-30100300R
Part No.:
S03-30100300R
Manufacturer:
Harwin Inc.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
S03-30100300R.pdf
Description:
RF SHIELD 0.394" X 1.181" SMD
Shipping
S03-30100300R Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Harwin Inc.
Series:
EZ BoardWare
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
CAN
Height - Overall:
0.118" (3.00mm)
Length - Overall:
1.181" (30.00mm)
Width - Overall:
0.394" (10.00mm)