Vishay Sfernice RWST50373C2202JB01
Part No.:
RWST50373C2202JB01
Datasheet:
RWST50373C2202JB01.pdf
Shipping
RWST50373C2202JB01 Specifications
Resistance:
22 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
700W
Temperature Coefficient:
±75ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 450°C
Size / Dimension:
2.087" Dia x 14.685" L (53.00mm x 373.00mm)