Teltonika RUTX14000000
Part No.:
RUTX14000000
Manufacturer:
Teltonika
Category:
Gateways, Routers
Package:
Datasheet:
RUTX14000000.pdf
Description:
RUTX14 EUROPE, THE MIDDLE EAST,
Shipping
RUTX14000000 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Teltonika
Series:
RUTX14
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Function:
Router
Modulation or Protocol:
Frequency:
400MHz ~ 2.483GHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.575GHz ~ 1.602GHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.905GHz