TDK-Lambda RTHN-5300
Part No.:
RTHN-5300
Datasheet:
RTHN-5300.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC/VDC 300A CHAS
Shipping
RTHN-5300 Specifications
Voltage - Rated DC:
500V
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
300 A
Operating Temperature:
-25°C ~ 85°C