TDK-Lambda RTHN-5250
Part No.:
RTHN-5250
Datasheet:
RTHN-5250.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC/VDC 250A CHAS
Shipping
RTHN-5250 Specifications
Voltage - Rated DC:
500V
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
250 A
Operating Temperature:
-25°C ~ 85°C