TDK-Lambda RTHC-5150
Part No.:
RTHC-5150
Datasheet:
RTHC-5150.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC/VDC 150A CHAS
Shipping
RTHC-5150 Specifications
Series:
RTHC
Voltage - Rated DC:
500V
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
150 A
Operating Temperature:
-25°C ~ 85°C