Astrodyne TDI RP230-40-10-W
Part No.:
RP230-40-10-W
Datasheet:
RP230-40-10-W.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 40A CHASS MNT
Shipping
RP230-40-10-W Specifications
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
40 A
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C