Astrodyne TDI RP230-30-1-S
Part No.:
RP230-30-1-S
Datasheet:
RP230-30-1-S.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Shipping
RP230-30-1-S Specifications
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
30 A
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C