Astrodyne TDI RP180-15-2.2-QD
Part No.:
RP180-15-2.2-QD
Datasheet:
RP180-15-2.2-QD.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
Shipping
RP180-15-2.2-QD Specifications
Series:
RP180
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
15 A
Approval Agency:
CE, cURus, ENEC
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C