Astrodyne TDI RP135-100-100-C
Part No.:
RP135-100-100-C
Datasheet:
RP135-100-100-C.pdf
Description:
LINE FLTR 250VAC 100A CHASS MNT
Shipping
RP135-100-100-C Specifications
Series:
RP135
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
100 A
Approval Agency:
CE, cURus, SEMKO
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C