Astrodyne TDI RP130-40-22-S
Part No.:
RP130-40-22-S
Datasheet:
RP130-40-22-S.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 40A CHASS MNT
Shipping
RP130-40-22-S Specifications
Series:
RP130
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
40 A
Approval Agency:
CE, cURus, SEMKO
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C