Astrodyne TDI RP125-60-10-S
Part No.:
RP125-60-10-S
Datasheet:
RP125-60-10-S.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 60A CHASS MNT
Shipping
RP125-60-10-S Specifications
Series:
RP125
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
60 A
Approval Agency:
CE, cURus, SEMKO
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C