Astrodyne TDI RP115-20-0-W
Part No.:
RP115-20-0-W
Datasheet:
RP115-20-0-W.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Shipping
RP115-20-0-W Specifications
Series:
RP115
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
20 A
Approval Agency:
CE, CSA, cURus, SEMKO
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C