Schaffner EMC Inc. RN222-1-02-33
Part No.:
RN222-1-02-33
Datasheet:
RN222-1-02-33.pdf
Description:
CMC 33MH 1A 2LN TH
Shipping
RN222-1-02-33 Specifications
Current Rating (Max):
33 mH @ 10 kHz
DC Resistance (DCR) (Max):
1A
Voltage Rating - DC:
1.3Ohm (Typ)
Voltage Rating - AC:
Operating Temperature:
300V
Ratings:
-40°C ~ 100°C