Schaffner EMC Inc. RN122-4-02-3M3
Part No.:
RN122-4-02-3M3
Datasheet:
RN122-4-02-3M3.pdf
Description:
CMC 3.3MH 4A 2LN TH
Shipping
RN122-4-02-3M3 Specifications
Current Rating (Max):
3.3 mH @ 10 kHz
DC Resistance (DCR) (Max):
4A
Voltage Rating - DC:
46mOhm (Typ)
Voltage Rating - AC:
Operating Temperature:
300V
Ratings:
-40°C ~ 100°C