Carlo Gavazzi Inc. RMD3H48LA30
Part No.:
RMD3H48LA30
Datasheet:
RMD3H48LA30.pdf
Description:
SSR RELAY 3PST-NO 30A 0-277V
Shipping
RMD3H48LA30 Specifications
Voltage - Input:
24VAC/DC
Voltage - Load:
0 V ~ 277 V
Load Current:
30 A
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C