Cosel USA, Inc. RMB30A-2-N
Part No.:
RMB30A-2-N
Datasheet:
RMB30A-2-N.pdf
Description:
AC/DC CONVERTER 5V 24V
Shipping
RMB30A-2-N Specifications
Series:
RMB (30W)
Voltage - Input:
85 ~ 132 VAC
Voltage - Output 1:
5V
Voltage - Output 2:
24V
Current - Output 1:
1.5 A
Current - Output 2:
1.4 A
Voltage - Isolation:
2 kV
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension:
5.31" L x 1.22" W x 3.15" H (135.0mm x 31.0mm x 80.0mm)