Carlo Gavazzi Inc. RM1E48V100
Part No.:
RM1E48V100
Datasheet:
RM1E48V100.pdf
Description:
1-POLE PANEL MOUNT SSR, PROPORTI
Shipping
RM1E48V100 Specifications
Series:
RM1E
Output Type:
AC
Voltage - Input:
0 ~ 10VDC
Voltage - Load:
0 V ~ 480 V
Load Current:
100 A
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C