Carlo Gavazzi Inc. RM1B60D100
Part No.:
RM1B60D100
Datasheet:
RM1B60D100.pdf
Description:
1-POLE PANEL MOUNT SSR, INSTANT-
Shipping
RM1B60D100 Specifications
Series:
RM
Output Type:
AC
Voltage - Input:
3 ~ 32VDC
Voltage - Load:
0 V ~ 600 V
Load Current:
100 A
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C