Carlo Gavazzi Inc. RM1A23M75
Part No.:
RM1A23M75
Datasheet:
RM1A23M75.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 75A 24-265V
Shipping
RM1A23M75 Specifications
Voltage - Load:
24 V ~ 265 V
Load Current:
75 A
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C