Rip-Tie RLH-065-003-BK
Part No.:
RLH-065-003-BK
Manufacturer:
Rip-Tie
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
RLH-065-003-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 6.5" 3PACK
Shipping
RLH-065-003-BK Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Rip-Tie
Series:
Rip-Lock
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
6.500" (165.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)