Essentra Components RKW-8-12-GN
Part No.:
RKW-8-12-GN
Datasheet:
RKW-8-12-GN.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE GREEN 1'
Shipping
RKW-8-12-GN Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)