Essentra Components RKW-8-11-BL
Part No.:
RKW-8-11-BL
Datasheet:
RKW-8-11-BL.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 11"
Shipping
RKW-8-11-BL Specifications
Length:
11.000" (279.40mm)
Width:
0.500" (12.70mm)