Elesa USA Corporation RHUG-05.120.01
Part No.:
RHUG-05.120.01
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Category:
Handles
Package:
Datasheet:
RHUG-05.120.01.pdf
Description:
RH-UG-05, BRIDGE HANDLES, BRIDGE
Shipping
RHUG-05.120.01 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Series:
RH-UG-05
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Instrumentation
Height:
1.575" (40.00mm)
Length - Center to Center:
4.724" (120.00mm)