Elesa USA Corporation RHST-08.055.22
Part No.:
RHST-08.055.22
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Category:
Handles
Package:
Datasheet:
RHST-08.055.22.pdf
Description:
RH-ST, BRIDGE HANDLES, BRIDGE HA
Shipping
RHST-08.055.22 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Series:
RH-ST
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Instrumentation
Height:
1.299" (33.00mm)
Length - Center to Center:
2.165" (55.00mm)